Time is Money покаже, скільки насправді коштує ваш новий смартфон

Всі ми неодноразово чули вислів «Час — гроші». Але далеко не всі реально замислюються про його сенс. Адже кожного разу, коли ми купуємо собі нову річ, ми платимо за неї насправді не грошима, які представляють із себе просто розфарбовані шматочки нарізаною папери, а своїм часом. Розширення для браузера Google Chrome під назвою Time Is Money дозволяє наочно переконатися в цьому.

Після установки цього розширення вам слід відкрити його налаштування і ввести вартість години своєї роботи або сумарний річний дохід. Тепер вирушайте на одну з міжнародних торговельних майданчиків, наприклад Amazon або AliExpress, і виберіть придивився товар. Натисніть на кнопку розширення на панелі інструментів браузера, і біля ціни буде вказано, скільки часу вам потрібно працювати, щоб купити цю річ. Тільки зверніть увагу, що ціни на сайті повинні бути в тій же валюті, яку ви вибрали в налаштуваннях програми.

Time is Money покаже, скільки насправді коштує ваш новий смартфон

Таким чином, завдяки цьому розширенню ви отримуєте можливість поглянути на абстрактні цифри цінників трохи з іншого боку і прийняти більш зважене рішення про покупку. Адже далеко не кожна річ буде залишатися привабливою, якщо вам запропонують розплатитися за неї днями, тижнями або навіть роками свого життя, правда?

Завантажити в chromewebstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *