Тимчасово безкоштовно: блокувальник додатків AppLock для Android

З його допомогою від сторонніх очей можна закрити приватні листування в месенджерах, пошту, а також особисті фото і відео.

В Google Play тимчасова акція на додаток AppLock, з допомогою якого на кожну встановлену гру або програму можна повісити додатковий замок у вигляді ключа або відбитка пальця.

AppLock дозволяє не хвилюватися за конфіденційність особистих даних, коли ви, наприклад, даєте комусь свій смартфон. Можна заблокувати месенджери, пошту або галерею з фото.

Тимчасово безкоштовно: блокувальник додатків AppLock для Android

Також присутня можливість сховати від сторонніх очей лише деякі фото і відео. В такому випадку вони зникнуть із загальних альбомів і будуть видні тільки через додаток AppLock для входу в яке потрібно ввести ключ або цифровий пароль.

У програмі передбачена функція активації селфи-камери після неправильного введення пароля, що дозволяє зняти того, хто намагався отримати доступ до пристрою без вашого відома.

Звичайна ціна AppLock становить 319 рублів, але зараз завантажити його можна абсолютно безкоштовно. Навіть якщо ви відразу видаліть додаток після установки, воно залишиться доступним для вашого облікового запису назавжди.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *