Tiki Monkeys для iOS допоможе розім’яти ваші пальці

Хитрі мавпи наважилися обікрасти наш піратський корабель. Трюми, колись до відмови забиті золотом, тепер порожні. Наше завдання у що б то не стало повернути вкрадені скарби!

Ігровий процес в Грі Monkeys представляє з себе переміщення по невеликим локаціях і попутного збору золотих монет, що випадають з повалених мавп. «Тапа» по звірятка, щоб зробити постріл, або використовуйте свайпи для здійснення комбо. Чим далі ви просуваєтеся по рівню, тим складніше стає грати: мавпи отримують поліпшення, ховаються в ящиках, перетворюються в статуї і їх стає більше. В деякі предмети стріляти зовсім не рекомендується. Це може закінчитися втратою очок або загибеллю головного героя.

Tiki Monkeys для iOS допоможе розім’яти ваші пальці

Перед кожним забігом на мавп перед гравцем ставляться прості завдання: отримати певну кількість очок, зібрати всі ліпші посилення, знайти певну кількість монет і так далі.

Tiki Monkeys для iOS допоможе розім’яти ваші пальці

В ігровому магазині для покупки доступні нові мечі та ігрові персонажі. Кожен клинок і пірат володіє особливою здатністю або ефектом. У грі є два види валюти, яку можна отримати не тільки за виконання завдань, але і заплативши реальні гроші.

Tiki Monkeys для iOS допоможе розім’яти ваші пальці

Простий ігровий процес і яскрава графіка допоможуть зайняти кілька хвилин вільного часу. Більше час, на мою думку, для Tiki Monkeys зможуть приділити тільки зовсім юні гравці.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *