«Ти захоплює дух!»: Кіану Рівз побачив плакат по дорозі і зупинився, щоб залишити свій автограф

Нова добірка фотографій з “Твіттера” ще раз доводить, що Кіану Рівз є одним із самих чудових людей в Голлівуді. За останні кілька років акти доброти і благодійності кінозірки були в заголовках національних газет не менше десятка разів. Ще у квітні Рівз отримав похвалу за те, що допоміг двом десяткам пасажирів авіакомпанії дістатися до пунктів призначення після того, як їхній літак здійснив вимушену посадку. А в січні 2018 року журналісти виявили, що Рівз багато років анонімно жертвував гроші на благодійність.

«Ти захоплює дух!»

Днями актор був сфотографований, висунувшись із своєї машини і показуючи плакат ручної роботи з написом «Ти захоплює дух!»

Фотографії були зроблені Едом Соломоном, сценаристом третього фільму Білла і Теда «Чудове пригода» з Рівзом в головній ролі.

Соломон сказав, що він прямував до Рівзу, коли актор зауважив, що знак був розташований на газоні житлового будинку. Потім він вистрибнув з машини, щоб залишити невелику записку на табличці з написом: «Стейсі, ти захоплює дух! – Кіану Рівз.”

Хоча незрозуміло, чому Рівз присвятив автограф Стейсі, комплімент, швидше за все, є посиланням на його недавній виступ на прес-конференції XBox, під час якої збуджений фанат кричав: «Ви захоплюєте дух!» Відразу після того, як Рівз закінчив описувати відеогру як “захоплюючу дух”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *