TheBest Minimize to Tray — ховаємо будь-які вікна в трей

Маленька утиліта з розряду полезняшек, яка може стати в нагоді тим, хто не звик копирсатися в реєстрі і ставити додаткові плагіни. Програма дозволяє приховати будь-яке вікно в трей, що буває дуже корисно, якщо у вас запущено кілька програм. Наприклад, вдома у мене постійно висять поштова програма, планувальник, скриншотмейкер, аудіоплеєр, кілька відкритих папок, графічний редактор, браузер, і хоча половина з них і мають функції згортання в трей, інша половина істотно захаращує панель завдань, а хотілося б, щоб на ній були тільки поточні програми, а не постійно запущені і фонові.

TheBest Minimize to Tray — ховаємо будь-які вікна в трей

Програма має дуже прості налаштування, які стосуються її запуску і способу згортання в трей: правою кнопкою миші по кнопці згортання, кнопкою і клавішею, певним жестом миші, користувальницьким поєднанням. Є спеціальний розділ винятків, у який заносяться програми, на які ваше шаманство не повинно діяти. У результаті ми спостерігаємо іконки в треї, при чому не просто іконки татусів, а властиві їм індивідуальні зображення (наприклад, для папки результатів пошуку це буде іконка пошуку).

TheBest Minimize to Tray — ховаємо будь-які вікна в трей

Не знаю, наскільки корисною буде ця програма, але для використання її вам доведеться витратити невелику суму грошей, втім, є триальный, пробний період.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *