The Bucket List — складіть список своїх життєвих цілей

Ми вже кілька разів писали про списки справ, які людині потрібно встигнути в цьому житті (тут і тут). Можливо і вам захотілося б скласти такий список для себе. Це дійсно хороший спосіб запалити перед собою дороговказну зірку, яка не дозволить збитися з курсу за життя. Можна зробити це на паркані, як героїня цього ролика, але набагато зручніше скористатися для цього сервісом The Bucket List.

The Bucket List — складіть список своїх життєвих цілей

Онлайновий сервіс The Bucket List призначений для складання списків глобальних цілей, які ви б хотіли досягти в своєму житті. Ні, це не менеджер завдань для ділового планування, ви не знайдете тут ніякого офісно-менеджерського інструментарію. Замість цього ми бачимо дуже приємний і пророблений інтерфейс, який призначений тільки для одного — складання списку життєвих цілей.

The Bucket List — складіть список своїх життєвих цілей

Для кожного звершення можна обрати категорію, додати опис, розшарити в соціальних мережах. Цікаво, що якщо ви не знаєте як приступити до її виконання, то можна попросити поради у спільноти. Вже виконані завдання потрібно ілюструвати відповідними доказами, наприклад поїздку в Тибет — відповідними знімками, отримання освіти — сканом диплома і так далі.

Так, зовсім забув, кількість життєвих цілей суворо обмежено одинадцятьма пунктами. Так що доведеться добре подумати над тим, що включити в цей список. Може в цьому і полягає основна функція сервісу?

The Bucket List

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *