Тетяна Буланова виклала в «Instagram» старе фото, де вона в короткій сукні

Час від часу відома співачка Тетяна Буланова оновлює фотографії на своїй сторінці в «Инстаграме», куди вкладає свої нові фото. Але зовсім несподівано нещодавно вона виклала знімок, що був зроблений сімнадцять років тому. Незвичайний імідж зіркової співачки відразу ж привернув увагу шанувальників, тому Тетяна Буланова підписала під фото, що це у неї було «настрій таке».

Стара фотографія

Тридцять першого жовтня на сторінці відомої співачки з’явився несподіваний знімок, що був зроблений більше десяти років тому. На ньому зображена сама співачка зоряна, яка знімалася для обкладинки журналу. Захоплює її зовнішній вигляд: розпущене і трохи довгуваті волосся, зухвалий погляд і короткий червоно-чорне плаття.

На знімок відомої співачки Тетяни Буланової, викладений у «Инстаграме», тут же відреагували шанувальники, які стали писати захоплені коментарі. Всім фото дуже сподобалося.

Варто нагадати, що в даний час Тетяна Буланова розлучилася, але продовжує жити з колишнім чоловіком під одним дахом, від чого сильно втомлюється. Незважаючи на те, що вона вже давно йому не готує, спортсмен все одно ніяк

не може стримати своєї обіцянки і з’їхати. І Тетяні доводиться за ним мити посуд.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *