Тест, який покаже, чи достатньо ви спите

Сьогодні — відео-тест, який покаже, чи достатньо ви спите. А якщо ви провалили тест, то під відео ви знайдете посилання на статті з корисними порадами, які допоможуть вам висипатися, починаючи від стандартних ритуалів, і закінчуючи йогою перед сном і натуральними снодійними напоями.

Пропонуємо вам сьогодні пройти цікавий тест, який забере у вас менше хвилини і покаже, чи достатньо ви спите. Якщо ви не пройшли тест, значить, прийшов час переглянути свій графік і виділити кілька зайвих годин на сон, так як недосип позначається на вашому уваги і продуктивності. І якщо помилка у звіті ще можна пробачити, то помилка за кермом, під час складної операції або аеродромно-диспетчерської вежі аеропорту може обійтися значно дорожче.

Якщо після тесту виявилося, що ви спите недостатня кількість часу, рекомендуємо до прочитання такі статті: «30 способів побороти безсоння», «12 вправ з йоги, які забезпечать вам міцний і здоровий сон», «3 погані звички, які заважають хорошому сну», «27 порад, які допоможуть вам краще спати», «РЕЦЕПТИ: 3 натуральних напою, які допоможуть легко заснути», «ІНФОГРАФІКА: 8 простих способів швидко заснути», «Йога для початківців: вправа, яка допоможе розслабитися перед сном»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *