ТЕСТ: Визначаємо статус свого перегорання на роботі

Зрозуміти, скільки насправді залишилося до межі, за якою буде або холодна порожнеча, або вибух, досить складно. Пройдіть невеликий тест, щоб визначити, на якому рівні ви перебуваєте в цей момент.

Так як цей тест побудований на інтуїтивному підході, поставтеся до результатів зі здоровим глуздом. Не варто проходити його в поганому настрої: ви отримаєте спотворену картину.

Будьте чесним в першу чергу з самим собою. Так як часто ми обманюємо не наших роботодавців або оточуючих, а самих себе. Так простіше і зручніше: ми не переймаємося питаннями вселенської важливості, ми просто працюємо, тому що так належить і так роблять всі. А якщо ми раптом зірвемося з добре оплачуваної роботи з усіма належними бонусами у вигляді медичної страховки і так далі, нас просто не зрозуміють і покрутять біля скроні, скажуть, що ми з жиру скаженіємо.

Тому відповідаємо чесно і нікому не показуємо свої результати. А якщо вони здадуться вам зовсім не такими, неправильними, може бути, варто краще прислухатися до себе, визнати проблему і прийняти термінові заходи?

Дуже рекомендуємо статтю про те, як не згоріти на роботі. У ній перераховані ознаки і причини цієї неприємної проблеми, а також різні варіанти запобігання, відновлення і профілактичних заходів. Будьте здорові і продуктивні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *