Тест на логіку: яка з жінок, зображених на картинці, чекає дитину?

Логічне мислення — це навик, який завжди корисний при для вирішення якихось складних ситуацій. Кожен чоловік повинен вміти добре концентруватися, бути уважним і мати хорошу пам’ять. Але це часто здається складніше, ніж думають багато хто. Є і хороша новина — логічне мислення можна тренувати. Подивіться на зображення і визначте, яка із зображених жінок вагітна.

Вирішуємо головоломку — включаємо логіку

В першу чергу зверніть увагу на деталі. Подивіться уважно на кожну жінку. Може, ви вже визначили, яка з них чекає на малюка, і можна з упевненістю сказати про це? Подумайте гарненько!

Отже, перейдемо до правильної відповіді.

Що б ви не думали, насправді чекає дитину жінка під номером два. Її можна привітати з подарунком життя! Але чому вона? Вирішити завдання дуже просто за допомогою методу виключення.

Жінка, зображена на першій картинці, пофарбувала волосся в досить привабливий колір. Це настійно не рекомендується під час вагітності.

Третя жінка носить туфлі на високих підборах. Звичайно ж, це не рекомендується для вагітних жінок. Крім того, це досить незручно, враховуючи додаткове навантаження.

Четверта жінка явно п’є каву. Це також неприйнятно для жінок, які чекають дитину. Адже кава завдасть шкоди здоров’ю майбутнього малюка.

Отже, ми вирішили загадку за допомогою логічного мислення. Ви відразу знайшли правильну відповідь?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *