Термос свекрухи завжди вражав мене чистотою, в моєму постійно якийсь запах: нарешті дізналася, як їй вдається його відмивати

Нарешті я знайшла прості способи не просто відмити термос від забруднень, але і позбутися від неприємного запаху. Свекруха підказала три простих прийому з використанням підручних засобів і без хімії. Ділюся з вами.

3 способи відмити термос і прибрати запах

Спосіб 1. Беремо 2-3 столові ложки йогурту. Краще звичайного, без барвників, і щіпку солі. Отриману суміш вливаємо в термос і як слід його струшуємо, перевертаємо і крутимо. Важливо, щоб йогурт покрив всі стінки колби. При необхідності кількість суміші можна збільшити. Після трохи почекаємо, 5-10 хвилин достатньо, і промиваємо термос під проточною водою.

Спосіб 2. Чистимо за допомогою харчової соди. 3-4 чайні ложки соди засипаємо в колбу і заливаємо окропом. Залишаємо термос на годину, потім промиваємо. В результаті добре усувається запах і очищається колба.

Спосіб 3. Залити лимонну кислоту або сік. Вливаємо в колбу гарячу воду і додаємо половину склянки лимонної кислоти або соку. Залишаємо термос на ніч. Після його споліскують водою.

Якщо забруднення застарілі, можна промивати колбу йоржиком або в посудомийній машині (якщо дозволено виробником). Для кращого ефекту потрібно чистити регулярно, кожен раз після використання.

Завдяки простому догляду мої термос і термокружка завжди виглядають як нові і без неприємного запаху.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *