“Тепер зрозуміло, на кого він такий гарний”: Мітя Фомін показав старі фото батька і привітав усіх чоловіків з Днем захисника Вітчизни

Скажіть чесно, а ви зберігайте, знаєте всі історичні моменти вашого роду? У вас є фотографії прабабусь, прадідусів, прадавніх родичів або хоча б батьків в молодості? Якщо так, то ви з якою метою їх зберігаєте? Розповідаєте ви своїм дітям історію свого родоводу, пам’ятні моменти? Адже розглядати фотознімки – це дія безрезультатне: подивився і забув. А ось вже коли з цим ознайомитися більш детально, то запам’ятається набагато краще, і ваша дитина своїм дітям передасть цінну інформацію. Адже без історії немає майбутнього.

Гарне привітання від Міті Фоміна

Фотографії, якими поділився в Мережі Мітя Фомін, і коротка інформація про батьківську службі (1959 – 1960) – це яскравий приклад того, що батьки розповідали йому про пам’ятні моменти в їхньому житті. Як виявилося, його тато був телеграфістом, підтримував бойовий дух товаришів по службі.

Дуже приємно бачити, що цією інформацією співак дорожить, цінує свій рід і таким чином вітає з Днем захисника Вітчизни чоловіків, які служили або служать, або будуть служити.

В Англії популярні хвилясті стіни. Виявляється, вони економічніше прямих
Замість масок і бальзамів я завжди роблю прості спреї для зміцнення волосся
Слимаки бояться мою пекінську капусту. А все спасибі меленого перцю і гірчиці

Передплатники з захопленням і повагою поставилися до даної публікації. Один з них прокоментував: “Молодець, Митя! Поважаю тих, хто пам’ятає своїх батьків, і тих, які служили за Батьківщину!”

Крім цього, багато написали, що він дуже схожий на свого батька.

І це очевидно.

Насправді вони надзвичайно схожі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *