Телефонні номери 419 млн користувачів Facebook злили в Мережу

Разом з ними знайшли ID профілів, дати народження та інші відомості.

Експерт з безпеки Саньям Джейн (Sanyam Jain) виявив у відкритому доступі незахищену базу даних Facebook. Вона містила відомості про 419 мільйонів користувачів соцмережі з різних країн світу. Про це повідомляє TechCrunch.

В базі були вказані телефони, ID профілів, дати народження, рідне місто, країна і підлогу користувачів. Експерт перевірив достовірність цих даних і навіть знайшов відомості про деяких відомих людей.

Журналісти вже звернулися до хостинг-провайдера, після чого доступ до бази був закритий. Проте невідомо, скільки часу вона була відкрита — їй цілком могли скористатися зловмисники.

Представник Facebook Джей Нанкэрроу вже прокоментував цю витік.

Ця база вже застаріла і, ймовірно, містить відомості, отримані до внесення минулорічних змін, коли ми відключили можливість додавати друзів із номером телефону. Зараз ці дані вже видалені і ми не знайшли доказів, що хто-небудь з користувачів Facebook був зламаний.

Джей Нанкэрроу, представник Facebook

Це далеко не перша подібна витік Facebook. У березні цього року експерт з комп’ютерної безпеки Брайан Кребс повідомив, що соцмережа зберігала всі паролі від облікових записів користувачів у відкритому вигляді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *