Telefeedbot перетворює Telegram в RSS-клієнт

Telefeedbot вміє витягувати потрібний контент з «ВКонтакте», Instagram, Twitter або будь-якого іншого сайту з RSS і відправляти його прямо в Telegram.

Сервіс обміну миттєвими повідомленнями Telegram став популярний не тільки з-за своєї безпеки, але і завдяки ботам, з допомогою яких його функціональність можна нарощувати до нескінченності. Telefeedbot — новий і надзвичайно корисний бот, перетворює месенджер в RSS-читалку.

Telefeedbot перетворює Telegram в RSS-клієнт

Принцип роботи цього бота дуже простий. Ви згодовуєте йому посилання на будь-яке джерело інформації (сайт, форум, паблік у «ВКонтакте», профіль Twitter або Instagram), а потім отримуєте всі оновлення прямо в Telegram. Бот вміє аналізувати зміст сторінки, витягувати заголовки і картинки, після чого являє публікації в зручному для читання вигляді.

Telefeedbot перетворює Telegram в RSS-клієнт

Оновлення інформації відбувається, на жаль, не в режимі реального часу, а з деякою затримкою. Зате кожна стаття має хештеги у вигляді назви джерела, з допомогою яких можна легко орієнтуватися в стрічці.

Даний бот сподобається всім користувачам, які так полюбили Telegram, що проводять в цій програмі весь день. Тепер всі новини і свіжі статті з улюблених сайтів можна зібрати в одному місці.

Підписатися на @telefeedbot →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *