Техасець Вейлон Джонс знайшов послання в пляшці, яка була кинута в річку 31 рік назад: там був номер телефону

Іноді у житті трапляються такі речі, які складно віднести до випадкових збігах. Подібний випадок нещодавно стався в Америці. Техасець Вейлон Джонс знайшов послання. Воно було в пляшці, яка була кинута в річку 31 рік тому.

Докладніше про подію

Співвітчизник хлопця помістив лист в пляшку і кинув її в річку Сабіна. Випадок стався в 1988 році. Не так давно послання знайшов мисливець Джонс, який промишляв в Толедо-Бенд. Тепер тридцятирічна записка знову знайшла свого автора.

У знайденій ємності був клаптик паперу від одноразової тарілки, на якому написаний номер телефону. Вейлон виклав фотографію знахідки в «Фейсбуці», де вона була помічена онукою Вільяма Холла, який і написав послання. Дівчина впізнала почерк діда і повідомила йому про це.

Цікаві факти

Автор давнього повідомлення заявив, що пляшку в річку кинув, коли полював в окрузі Панола восени 88-го року. Номер телефону, який був у записці, належав його матері. Швидше за все, послання так довго не було виявлено, оскільки пролежало кілька десятків років під скупченням колод чи корчів. Хол ніколи не міг подумати, що записка повернеться до нього назад через три десятки років.

Справді, випадок досить унікальний і цікавий. Може бути, і з вами відбувалося щось подібне?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *