Teevee для iOS — нагадає про вихід нових серій улюблених серіалів

Це одна з тих програм, яким я користуюся кожен день в серіальний сезон, коли мало не щодня виходять нові серії улюблених серіалів. Teevee дозволяє відстежувати обрані серіали та надсилає повідомлення про вихід нових серій.

На першому екрані Teevee відображаються серіали в порядку виходу нових серій. Можна переключитися на посериальный вигляд. Ніякої нової інформації він не надає, просто показує іншу обкладинку.

Teevee для iOS — нагадає про вихід нових серій улюблених серіалів Teevee для iOS — нагадає про вихід нових серій улюблених серіалів

Інформація до кожного серіалу підтягується з IMDB. Можна подивитися список акторів, епізодів, інформацію про серіал та інше. Але основна фішка, звичайно ж, у повідомленнях. Я практично не заходжу в сам додаток, але коли бачу від нього нове повідомлення — це знак до того, що потрібно йти на торренти і завантажувати нову серію.

Teevee для iOS — нагадає про вихід нових серій улюблених серіалів Teevee для iOS — нагадає про вихід нових серій улюблених серіалів

Як ви вже зрозуміли, Teevee перш за все підійде тим, хто дивиться серіали в оригіналі або з субтитрами, так як воно показує дату виходу оригінальних серій. Я вже не раз говорив і повторю ще: серіали в оригіналі дають абсолютно інше сприйняття і я раджу вам спробувати подивитися їх без перекладу. А коли ви втянетесь, Teevee буде повідомляти вас про вихід нових серій.

Завантажити QR-Code

TeeVee 3 – Your TV Shows Guru
Розробник: CrazyApps
Ціна: 229 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *