Team Fortress 2 приходить на Mac

Як повідомляє офіційний блог гри Team Fortress 2, з учорашнього дня вона стала доступною для користувачів Mac. Усі бажаючі ознайомитися з новою версією брутального мультиплікаційного світу тепер можуть запустити його з допомогою клієнта Steam для Mac.

Team Fortress 2 — ця багатокористувацька гра в чомусь подібна до Half-Life і Counter-Strike, але і вигідно відрізняється від них тим, що тут кожен гравець вибирає «спеціалізацію» свого героя, намагаючись створити з іншими оптимальну команду. Нагадаю, що боротьба в Team Fortress 2 ведеться між збройними командами «найманців» конкуруючих структур – RED і BLU, які воюють за контроль точок (це лише один з режимів гри, поряд з захопленням прапора, контролем території, супроводом тачанок і ін).

Щоб зацікавити і залучити якомога більше користувачів, розробник Valve застосовує своєрідну мотивацію. По-перше, це бонус у вигляді оригінальних навушників (як у команди BLU в ролику) для тих, хто почне грати в найближчі три дні. Також народові надається можливість безкоштовно спробувати гру на вихідних (по 13 червня включно).

Якщо користувач впевнений у своєму бажанні придбати Team Fortress 2, вона обійдеться йому в $10.

Про нові особливості Team Fortress 2 говорити поки рано, ця інформація стане доступною після того, як користувачі ознайомляться з шутером власні очі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *