Те, що для багатьох – просто купа металобрухту, для 70-річного пенсіонера – матеріал для його прекрасних творінь: фото

Для одних – сміття, для інших – унікальний матеріал для творчості. Австралієць перетворює купи металобрухту в справжнє мистецтво.

Пенсіонеру Джону Пікколі 70 років, і все своє життя він пересувається в інвалідному кріслі. У дитинстві він перехворів на поліомієліт, з-за якого і втратив можливість ходити. Але чоловік не зневірився: він присвятив себе мистецтву.

Мистецтво може бути незвичайним

Джон – унікальний художник, який не користується ні полотном, ні фарбами для створення своїх шедеврів. Їх замінюють купи металобрухту, які цінніше для нього найдорожчих масляних фарб і акварелі. Свою роботу він почав з марною купи мотлоху, в якій були старі заржавілі інструменти.

Затишний дачний будиночок із звичайної побутівки менше ніж за півмільйона рублів
Кмітливий пес забирається в басейн по сходах. Веселе відео
Готую тірамісу з йогуртом, ягодами і вівсяним печивом: простий рецепт

Тридцять років тому Джон почав створювати садові скульптури з гайкових ключів. З часом він удосконалювався, збираючи все більш складні фігури. Сьогодні його статуї представлені в багатьох музеях світу.

Джон – володар унікального таланту, який зустрічається вкрай рідко. Інвалідність для нього не перешкода – він може створювати приголомшливі металеві скульптури, даруючи друге життя нікому не потрібного металобрухту.

Старі ключі, автомобільні деталі, побутова техніка, що відслужила свій термін, – все це завдяки дбайливим рукам Джона перетворюється в унікальні статуї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *