Tappsk — щоденник і планувальник завдань у вас в смартфоні

Заодно допомагає прищепити корисні звички.

Російські розробники створили додаток для продуктивності під назвою Tappsk. Воно об’єднує в собі інструменти для планування завдань з щоденником і трекером звичок. Приємний бонус — воно повністю російською.

Основна функціональність — це список завдань. Є можливість розбивати їх на етапи, розподіляти по категоріях і ставити попередження. Будь-яку задачу можна зробити регулярної: щотижневі звіти не потрібно додавати кожен раз заново. Після завершення завдання залишаються доступні в щоденнику — щоб ви могли відслідковувати, що зробили за тиждень або місяць.

Tappsk — щоденник і планувальник завдань у вас в смартфоні Tappsk — щоденник і планувальник завдань у вас в смартфоні

Ще одна цікава функція — трекер звичок. Сюди відноситься все, що вам потрібно робити регулярно для підтримки здоров’я, дисципліни та саморозвитку: від рахунку днів без сигарет до медитації. Можна вибрати що-то з 40 найбільш популярних звичок, які вже є в програмі, чи додати свої. Регулярність ви встановлюєте самі, а для кращого закріплення можна додати нагадування.

Tappsk — щоденник і планувальник завдань у вас в смартфоні Tappsk — щоденник і планувальник завдань у вас в смартфоні

Підписка на сервіс платна і коштує 199 рублів на місяць або 999 рублів в рік, але можна отримати безстрокову ліцензію за 1 499 рублів. Є пробний період (3 або 7 днів в залежності від обраного плану).

Завантажити QR-Code

Tappsk: щоденник планувальник
Розробник: MATVEY KONDAKOV
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *