Танець школяра для Меланії Трамп за три години зібрав майже 5 000 лайків: відео

24 лютого Дональд і Меланія Трамп відвідали Індію з офіційним візитом. Це була перша за 5 років поїздка в цю країну президента США. Мета поїздки – зміцнення зв’язків між двома демократичними країнами. Серед подій, які запам’яталися всьому світу в цей приїзд президентського подружжя, – танець маленького хлопчика, який виступив перед першою леді.

Танець для першої леді

Меланія Трамп під час свого візиту в Делі відвідала середню загальноосвітню школу Sarvodaya. Тут перша леді спілкувалася зі студентами та відвідала «урок щастя». Під час перегляду танцювальної вистави, влаштованого в її честь, увагу глядачів привернув імпровізований танець маленького школяра.

На відео, опублікованому інформаційним агентством ANI, видно, як під час одного з танцювальних номерів Меланія повертається обличчям до глядачів. Коли камера наближається, ми бачимо, як танцюють кілька дітей, серед яких є хлопчик у синій чалмі. Він енергійно виконує танець під музику бхангра, чим викликав посмішку на обличчі першої леді США.

Після того, як відео було опубліковано в “Твіттері”, воно протягом трьох годин набрало понад 4600 лайків і 700 ретвітів. Користувачі Мережі залишили велику кількість позитивних коментарів на адресу маленького танцюриста і його запального танцю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *