Таксист побачив, що пасажири забули сумку з грошима: його вчинок похвальний

Він віз маму з донькою. Здавалося б, що незвичайного в цьому замовленні для водія таксі? Чому ця новина з’явилася в мережі Інтернет?

По дорозі до дому жінка розповіла таксисту, що тільки що взяла велику суму грошей в банку в кредит. Жінка вирішила зробити капітальний ремонт будинку, де вони з донькою живуть.

Водій підвіз пасажирів до дому, жінка розплатилася і попрощалася.

Що було після?

Виконавши ще кілька замовлень, водій виявив на задньому сидінні свого робочого автомобіля сумку. Відкривши її, таксист побачив велику суму грошей. Чоловік одразу занервував, коли на його руках виявилася велика сума грошей – близько 13 тисяч доларів.

Таксист не сумнівався в тому, що в сумці знаходиться той кредит, про який говорила пасажирка з дитиною. Чоловік, довго не думаючи, подався до будинку жінки і повернув сумку, яка їй належить.

Жінка ще не встигла заявити в поліцію про зникнення, вона сердечно подякувала водія таксі. Цю історію про благородного таксисті дама розповіла в Мережі.

Всі стали захоплюватися вчинком таксиста, чоловік завоював авторитет серед колег. Очевидно, що далеко не кожен вчинив би так на місці водія. Деякі б приховали знахідку, а хто-то б напевно попросив поділитися грошима.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *