такий Її ніхто не пам’ятає: Наргіз показала, як виглядала з довгим волоссям

Багато знають співачку Наргіз за її запам’ятовується зовнішності і шикарним пісень. Уродженка Ташкента, а тепер вже громадянка США, Наргіз Закірова повністю збрила свої волосся, зробила пірсинг на обличчі і прикрасила голову і тіло безліччю татуювань. І все це – заради великої сцени.

У творчих людей зовнішність повинна бути оригінальна, не схожа на інших. Тому артисти придумують для себе незвичайні образи. І у Наргіз це вийшло. Артистку не сплутаєш ні з ким.

Незвичайний імідж і прекрасний голос допомогли співачці виділитися на тлі інших артистів і полюбитися глядачам. Ну а зачіска – це справа смаку. Думаю, багато її шанувальники зі мною погодяться.

З волоссям чи без?

Нещодавно в мережі Закірова показала фото 11-річної давності, зроблене в Нью-Йорку, де вона стоїть у рваних джинсах і відкритому топіку. Одяг чудово підкреслює її струнку фігуру.

На фото видно, що тіло вже тоді було прикрашено татуюваннями. Але найголовніше те, що на голові співачки знаходилися довгі розкішні чорні волосся. Погодьтеся, незвично бачити співачку з волоссям?

Шанувальники вже багато років просять Наргіз відростити волосся, зробити зачіску більш жіночною. Сама 48-річна співачка каже, що бути лисою їй дуже подобається, і вона не збирається відрощувати волосся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *