Таке все знайоме: екзотичний бар у Латинській Америці під назвою “КДБ Картахена”

В самому центрі одного з найбільш історично значущих південноамериканських міст розташовується оригінальний бар зі значною колекцією радянської атрибутики. Це місто, будучи старим і кріпаком, є також і колоніальним центром Латинської Америки. Досить цікавим місцем є містом з наявними оборонними спорудами, пляжем і старими російськими речами.

Це місце має свою, унікальною атмосферою

Це місце носить не менш цікаве назву “КДБ Картахена”. Власник цього місця колекціонував тематичні речі протягом цілих 20-ти років. Він стверджує, що вони є візитною карткою його місця. Також він говорить, що не надає цим підтримку якоїсь політичної філософії. Він є всього лише прихильником мистецтва та стильного дизайну, що проявляється крізь історичну призму.

Одна з двох столових цього закладу нагадує підводний човен, а друга розміщує в собі різні радянські артефакти і символіку (прапори, ковзани, матрьошки, меморіальні дошки, великі монети, національні костюми).

Рука людини більш гнучкою, ніж у примату. Але скласти пальці так можуть лише 8 % людей
Хлопець завжди боявся вулиці, але 75 сусідів йому допомогли
Логічна годівниця: як тримати в тонусі собаку старше 7 років

А обслуговуючий персонал викрита у форму, відповідну епоху радянських часів.

Також серед страв, які пропонують кухарі закладу, домінують червоний колір, який відповідає комуністичному кольором.

“КДБ Картахена” розташований в прибережному місті-фортеці (або Cuidad Amurallo) на північно-західному куті площі Фернандес-де-Мадрид.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *