“Так ось де чоловік ховає гроші”: коти розбили фарфорову вазу, але господиня була готова їх розцілувати

Якщо у вас в будинку є тварини, то будьте готові до того, що вони можуть влаштовувати безлад і прибиратися вам доведеться набагато частіше. Однак, коли в хаті однієї жінки коти розбили вазу, господиня не тільки їх не покарала, але і була в повному захваті, адже вона виявила серед осколків гроші, які ховав від неї чоловік.

Уламки вази і гроші …

Господиня була на кухні і займалася приготуванням їжі, але раптом почула гуркіт. Коли вона зайшла в кімнату, то побачила уламки вази і винуваті очі кішки. Звичайно, приємного було мало. Але, кішки не йшли з місця “злочину”.

Чому б це? Господиня підійшла ближче і побачила серед уламків порцелянової вази пристойну суму грошей. Її щастя і радості не було меж. Милі тварини ніби говорили їй своїм виглядом про те, що не варто засмучуватися і карати їх за розбиту вазу.

Адже вони знайшли для неї заховані гроші. Як виявилося, гроші сховав її друг. По всій видимості він облюбував фарфорову вазу, щоб час від часу відкладати в неї свої заощадження. Повідомляти своїй подрузі про своїх фінансах він чомусь не захотів. Навряд чи він думав про те, що його зможуть викрити домашні тварини! Безумовно, кішки не були покарані!

Адже вони показали своєї господині схованку її друга.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *