Так краще огляд. Мережа підкорила собака, яка гуляє на двох лапах: відео

Собаки – незвичайні створення, які відрізняються своїм розумом, талантами і дивною кмітливістю. Це унікальна тварина, мова про який піде нижче в статті, швидко завоювало популярність в Мережі завдяки своїм навичкам ходьби на двох лапах. Ця собака родом з Будапешта, Угорщина, порода – італійська хорт (левретка). Під час прогулянки з господарем вихованець вирішив, що йому набридло кожен раз, виходячи на вулицю, бруднити всі чотири лапи, і знайшов відмінне рішення цієї проблеми.

Левретка йде на двох лапах, чергуючи це з відпочинком на чотирьох, ламаючи всі стереотипи про молодших чотирилапих друзів і дивуючи проходять повз людей. Навіть поводок не став перешкодою для такої незвичайної манери ходьби. Хода цієї собаки дійсно природна і заслуговує належної уваги. Господар, недовго думаючи, записав це на відео, щоб поділитися цим з іншими користувачами соціальних мереж.

Человекоподобная собака

Це відео стало вірусним і швидко розлетілася по інтернету. Якщо ви думали, що собаки завжди ходять тільки на чотирьох лапах і ніяк інакше, то це відео саме для вас! Дивіться самі і рекомендуйте ролик своїм знайомим, адже він швидко підніме настрій, якщо ви сумуєте або просто втомилися. Приємного перегляду!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *