TaggedFrog: сортуйте ваші файли за допомогою системи тегів

Хочете швидко і просто організувати ваші файли, документи, веб-лінки та інший контент? Тоді вам потрібен TaggedFrog.

Найголовнішою перевагою TaggedFrog є її простота. Просто перетягніть потрібні в майбутньому файли на поле з написом «to tag a file drop it here» і додайте до нього тег. З цього моменти ви завжди зможете знайти потрібну вам інформацію за збереженого тегу, через вбудовану систему пошуку. Натиснувши на потрібний тег, ви відразу отримаєте пов’язаний з ним список файлів. Спочатку файли автоматично сортуються за основним фільтрів: Закладки, Документи Office, PDF-Документи і Зображення. Нові фільтри можна додавати самостійно, при цьому сортування вмісту приналежності до фільтру буде відбуватися по розширеннях файлів.

Якщо ви працюєте з проектами, які входять найрізноманітніші типи файлів, їх можна об’єднати в окремий набір тегів, який буде поміщатися в категорії «Вибране». Автор програми передбачив функцію автоматичної каталогізації, яка дозволяє автоматично додавати теги до файлів по заздалегідь заданим правилам, експорт та імпорт бази тегів в CSV файл.

Насолодитися роботою з TaggedFrog зможуть користувачі Windows безкоштовно, на сайті розробника можна також знайти додаткові плагіни, а також не вимагає установки і x64 версії програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *