Tab Tosser для Firefox закриває вкладки, якими давно не користувалися

Воно буде підтримувати чистоту на панелі браузера без вашого втручання.

Є люди, у яких в браузері відкрито максимум десяток вкладок. А є й ті, у кого їх висить півсотні, причому по кілька місяців. Саме для них і створено розширення Tab Tosser.

Це простеньке доповнення для Firefox контролює, як довго у вас був відкритий той чи інший сайт. І якщо ви вже цілу вічність не переключалися на вкладку, Tab Tosser автоматично закриє її, щоб зберегти оперативну пам’ять і місце на панелі браузера.

Так список вкладок Firefox буде поступово расчищаться, навіть якщо ви взагалі не використовуєте кнопкою «Закрити вкладку».

Tab Tosser для Firefox закриває вкладки, якими давно не користувалися

У налаштуваннях розширення можна вказати, скільки часу потрібно тримати вкладки відкритими. Мінімальний термін — три дні, максимальний — три місяці. А ще Tab Tosser відстежує активність клавіатури і не враховує той час, коли браузер довго простоює. Можете бути впевнені, що розширення не позакриває нічого зайвого, поки ви у відпустці.

Закріплені вкладки Tab Tosser теж чіпати не буде. Посилання на закриті зберігаються у налаштуваннях розширення, і тому не загубляться безслідно. А при необхідності потрібну вкладку легко можна відновити.

Завантажити в firefoxaddon

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *