Тітка взяла в’язану серветку і занурила її в цемент. Я не розуміла, навіщо вона псує гарну річ, поки не побачила результат

Дивно, які гарні речі можна зробити зі старих, буквально «однією ногою» на звалищі перебувають предметів. Часом, ми навіть не здогадуємося про деяких елементарних лайфхаков!

Точно так само і я була здивована, коли моя тітка при мені занурила стару в’язану серветку в цемент. Але ще більше мене вразив результат. Що в підсумку вийшло – я вам зараз розповім.

Ідея для виробів

Зі старої в’язаній серветки цілком може вийти гарний свічник або ваза! Все, що потрібно, – це цемент, рукавички, пластикова миска, фарба, а також бажання трохи повозитися.

Процес, звичайно, не самий чистий. Як мінімум тому, що серветку доведеться гарненько вимочити в міцному розчині цементу, а потім надати їй бажану форму, в якій вона застигне.

Дуже важливо, щоб не було ніяких грудочок, інакше вони «заб’ють» собою малюнок. З цієї ж причини не варто вибирати серветку (скатертина) з дрібними отворами.

Коли склад висохне, можна приступати до обробки і надання майбутнього виробу естетичного вигляду. Найпростіший варіант – пофарбувати його. Але також можна доповнити образ блискітками, намистинками та іншими декор-елементами.

При наявності фантазії і творчого підходу, можна створити масу воістину унікальних і крафтових речей, яких ви точно ні в кого більше не побачите.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *