Тіматі розмовляв по телефону і не звертав уваги на дочку. Тоді Аліса вирішила діяти (відео)

У знаменитостей свій особливий спосіб життя. Вони можуть бути зайняті постійно, безперервно думати про роботу і забувати про особисте життя. Проте всі ми рівні перед своєю сім’єю. Цьому простому правилу маленька дочка Тіматі вчить знаменитого репера.

Сім’я проводила час разом на палубі великий яхти посеред моря, проте дівчинці потрібно було не це, а увага батьків. Потрібно думати, що такі подорожі трапляються не так часто, а якщо і трапляються, то тато все одно завжди з телефоном в руці. Найбільш правильним варіантом дій дитині здалося просто позбутися від речі, яка відволікала Тіматі від неї самої.

Було б смішно, якби не…

Проводити час разом і бути зацікавленим у цьому – абсолютно різні речі. Є сім’ї, у яких навіть є домовленість про те, щоб усі члени сім’ї відклали свої гаджети на час спільної вечері або бесіди. Адже давно вже не жарт, що часто трапляється так, що хтось настільки занурений у віртуальний світ, що забуває про свою реальність, яка теж може бути щасливою.

На відео ви можете спостерігати за тим, як маленька Аліса просто забрала у свого батька телефон і викинула за борт. Також на відео помітно, що знаменитий тато не знав, як йому реагувати на такий вчинок. Можливо, задумався саме про свою поведінку, а не про поведінку своєї дочки?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *