Тім Кук пообіцяв стороннім розробникам доступ всередину iOS

Тім Кук пообіцяв стороннім розробникам доступ всередину iOS

Під час вчорашнього виступу на конференції D11, генеральний директор Apple прокоментував той факт, що програмне забезпечення Apple є більш закритим порівняно, наприклад, з Android, і зізнався, що його компанія, по всій видимості, готується пом’якшити свою політику.

«Говорячи в цілому про відкриття різних API, я думаю, з часом ми станемо більш відкритими, проте не там, де для кінцевого споживача буде існувати ризик неприємностей.» — сказав Кук.

Ведучий D11 Уолт Моссберг, запитав думку Кука про Facebook Home. За відомостями Моссберга, Facebook спершу прийшла з цією ідеєю до Apple, але в Купертіно вона не знайшла відгук. Кук цього не підтвердив, водночас визнавши, що деякі користувачі хочуть більше можливостей для кастомізації, які, приміром, існують на Android. «Ми вважаємо, що споживач платить нам, щоб ми вибирали за нього. Я бачив деякі з таких моніторів з купою налаштувань і не думаю, що це те, чого хочуть споживачі. Але деякі все одно хочуть саме цього.»

На пряме запитання про те, чи дозволить Apple стороннім розробником додавати нові можливості пристрою на iOS — платформа поки пропонує лише функції публікації в Facebook і Twitter на рівні ОС — Кук відповів ствердно. Проте, любителі Facebook Home доведеться запастися терпінням. На питання про те, чи з’явиться дітище Facebook на iOS найближчим часом, Кук відповів: «Нашим компаніям є, чим зайнятися разом. Не думаю, що це одна з таких речей.»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *