Тім Кук подякував команді Apple за продуктивний 2013 рік

Співробітники Apple отримали повне оптимізму повідомлення від свого керівника.

У своєму теплому посланні Тім розповів, що в цьому святковому сезоні багатьом людям тільки належить відкрити для себе світ Apple: «Ці моменти подиву і захвату чарівні, і вони стали можливі завдяки вашій наполегливій роботі». На його думку, компанія продемонструвала високий рівень інноваційності у всіх основних для себе категоріях продуктів. Кук нагадав про успішне смартфоні iPhone 5S, про «екстраординарному і амбітному проекті» під назвою iOS 7, про безкоштовної операційної системи OS X Mavericks, про планшетах iPad Air і iPad mini з Retina-дисплеєм, а також про недавній старт продажів зібраного в США комп’ютера Mac Pro.

Крім того, Тім нагадав про благодійних ініціативах Apple, в тому числі і про активну участь Джонні Айва у роботі над особливими проектами для Product Red. Не забув Кук і про боротьбу проти дискримінації.

В кінці Тім Кук заявив, що робота в такій дивній компанії дозволяє йому вважати себе «самим щасливим людиною в світі», а також натякнув, що в наступному році Apple не планує зменшувати обороти: «У нас є багато, чого варто чекати в 2014 році, включаючи щось значне, що, як ми думаємо, користувачі полюблять».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *