Тільки палець і пісок: як легко загіпнотизувати курку, просто намалювавши перед нею пряму лінію

Всі знають, що кури є корисними домашніми птахами, що забезпечують людей не тільки м’ясом, а й яйцями для приготування широкого спектру страв. Однак вони володіють і іншими вражаючими властивостями. Деяким відома історія півня Майка, який прожив без голови більше року і за цей час збагатив свого власника. Є й інші дивовижні якості, відомі не всім людям. Наприклад, чи знали ви, що кури та півні можуть піддаватися гіпнозу?

Фокус з куркою

Подібний експеримент ви можете провести вдома, якщо у вас є такі домашні вихованці. Достатньо піймати курку, притиснути її голову до землі і провести пряму лінію на піску від носа птиці.

Загипнотизированная таким чином курка або півень впадає в транс, прикидаючись мертвим, всі її тіло обмякает. В такому стані вона може провести від декількох секунд до півгодини. Якщо стерти лінію, курка відразу “оживе”. Працює цей фокус і з намальованою крейдою лінію на асфальті.

Подібний стан пояснюють самозахистом перед небезпекою. Проте достеменно не відомо, що ж здається птиці в цей момент. Можливо, в намальованій лінії вона бачить перед собою змію і прикидається мертвою і зовсім не цікавою для хижака. А як ви думаєте, в чому причина дивної поведінки такої звичайної, але сповненим сюрпризів домашньої птиці?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *