Тільки люди з високим рівнем інтелекту можуть порахувати кількість квадратів

Ми тренуємо тіло, розуміючи, наскільки важлива фізична активність для профілактики захворювань. Крім того, викид гормонів, таких як серотонін і дофамін – це отримання відчуття щастя та ейфорії. Спорт важливий для життя, проте слід тренувати не тільки тіло, а й мозок.

Профілактика деменції

Тренований мозок робить людину стійкою до хвороб і дисфункцій. Давно доведено: розвиваючи пам’ять, мислення, ми зберігаємо ясність розуму і критичність розуму. Пропонуємо вам тест, який сприяє запобіганню старечих змін мозку поряд з читанням, вивченням іноземних мов та отриманням нової інформації.

На початку статті ви бачите перед собою малюнок, на якому зображені квадрати. Питання досить простий: скільки їх всього?

Ми не квапимо. Вважайте і будьте уважні! Відповідь готовий? Скільки квадратів у вас вийшло. Якщо 10, вітаємо, такий результат виходить у більшості виконують тест. Але відповідь невірний!

Є ще варіанти?

Пропонуємо вірна відповідь: 11. Знаючи відповідь, спробуйте знову порахувати квадрати. Ми вітаємо тих, хто абсолютно точно впорався із завданням. Не зупиняйтеся на досягнутому. Продовжуйте тренувати мозок і вирішувати більш складні тести і головоломки. Бажаємо удачі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *