Сюрприз від “Ламборджині”: італійський виробник суперкарів представив свою першу колекцію дитячого одягу

Цікавий сюрприз від Automobili Lamborghini! Італійський виробник суперкарів нещодавно об’єднався з датським виробником дитячого одягу KABOOKI для першої колекції компанії. Вони підписали ліцензійну угоду на виробництво і розповсюдження дитячої лінії одягу Automobili Lamborghini, яка почнеться з колекції осінь-зима 2020.

Дитяча колекція від автомобільного бренда

Lamborghini хоче стати частиною дитячого світу, і це ліцензійна угода є ще одним кроком у цьому напрямку. Пристрасть до бренду може початися з самого раннього віку, вірно? Колекція дитячого одягу “Ламборджині” вже представлена в Італії, Німеччині, Великобританії, США і деяких інших країнах Європи і призначена для дітей від чотирьох до чотирнадцяти років.

Колекція включає в себе динамічний асортимент одягу, дизайн якої явно натхненний Lamborghini. Як ви можете собі уявити, було дуже складно інтерпретувати неймовірні деталі Lamborghini в одязі, але ви легко можете помітити культову Y-форму на цих предметах, шестикутні форми і багато інші маленькі деталі.

Спільно з KABOOKI італійський виробник суперкарів прагне надихнути молодь на більш тісний зв’язок зі своїм брендом за допомогою цієї спеціальної колекції дитячого одягу.

Колекція дитячого одягу Automobili Lamborghini осінь-зима 2020 буде доступна з серпня в офіційному інтернет-магазині компанії і в деяких роздрібних магазинах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *