Сюрприз для нащадків: реставруючи старе бабусине крісло, я вирішив під оббивкою залишити лист з історією сім’ї

Цікаву ідею придумав один американський дизайнер. Йому в спадок дістався стілець від бабусі з дідусем. Так як бабусиним стільця вже не один десяток років, він сильно потребував реставрації. Дизайнер вирішив переробити оббивку стільця і дещо залишити всередині для своїх майбутніх поколінь.

Друга життя для стільця

Як видно на фотографіях, крісло дійсно потребувала реставрації, його спинка і ручки вже давно стерлися, а тканина з якої виконана оббивка вже давно вицвіла. Дизайнер зняв стару оббивку і відшліфував дерев’яний каркас. Після ретельного шліфування, дерев’яний каркас був покритий лаком для дерева.

Оббивку стільця він вирішив виконати у світлих тонах, а не в темних, як було до цього. Однак перед тим, як оббити спинку стільця, він написав листа, в якому розповів всю життєву історію своєї родини. Історія була настільки довгою, що дрібним шрифтом вона заповнила всю спинку стільця. Після того як лист було написано, чоловік закрив його світлою, м’якою оббивкою.

В надії, що це ідея сподобається багатьом іншим користувачам інтернету, дизайнер розмістив покрокову реставрацію в соціальних мережах. У коментарях багато користувачі писали, що хочуть зробити точно так само, створивши якийсь діалог зі своїми майбутніми поколіннями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *