«Святі носять біле»: китайський художник Дуйи Хан розписав храм на честь уханьских лікарів

Коронавірус у всіх новинах на даний момент, епідемія розростається. У Китаї, незважаючи на вжиті заходи безпеки, на численні лікарні, побудовані спеціально для лікування хвороби, медичні бригади щодня ризикують своїм життям, наближаючись до інфікованим людям. При такому ризику те, що має статися, передбачувано: доказ цього – смерть доктора Лі, яка останнім часом схвилювала весь світ.

Мужності всіх лікарів Ухани присвячується

Тому, щоб віддати належне цим героїчним медичним працівникам, дизайнер Дуйи Хан віддає їм належне у своїй останній роботі – гігантської фресці в храмі.

Вона розташована в провінції Хубей (столиця якої – місто Ухань), стіни і стелі її вкриті силуетами, одягнені в білі комбінезони.

Символічно названий проект «Святі носять біле», який натхненний традиційним стилем фресок і картин в релігійних місцях. Замість того, щоб описувати сцени з Біблії або ангелів, робота зображує лікарів і медсестер, які виходять на перший план у зв’язку з поширенням вірусу.

Прекрасна шану всім цим медичним працівникам, які відіграють дуже важливу роль серед хворих і активно беруть участь в дослідженнях в цілях боротьби з вірусом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *