Своя машина або таксі: на чому вигідніше їздити в Росії

Дослідження з урахуванням цін на паливо і обслуговування, вартості таксі і доходу жителів.

Експерти банку HSBC провели дослідження, в рамках якого порівняли вартість особистої машини і таксі в різних країнах. Виявилося, в Росії користуватися таксі вигідніше — але тільки якщо ви проїжджаєте на власному автомобілі менше 5,4 тис. км на рік.

За основу дослідники взяли автомобіль Toyota Camry. Вони врахували витрати на паливо і обслуговування машини, середні ціни на таксі і рівень доходів жителів.

За величиною відстані, необхідного для того, щоб покупка машини стала вигідною, Росія опинилася на першому місці. Наприклад, в Індії досить проїжджати 2 731 км в рік, у США — 1 102 км. Найвигідніше мати своє авто в Німеччині — там цей показник склав 811 км

Експерти HSBC вважають, що така ситуація склалася в Росії через дорожнечу імпортних автомобілів і порівняно невисокій вартості таксі. Останнє в Росії коштує в середньому на 75% менше, ніж у США, при цьому річна вартість володіння машиною тільки на 30% менше.

Одна поїздка на таксі в Росії коштує в середньому 130 рублів, в Москві — 350 рублів. До речі, країна займає третє місце в світі за поширеністю додатків для виклику таксі. Вони є у 45% людей — більше тільки в Мексиці (46%) і Китаї (51%).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *