Свекруха подивилася, як я мию посуд, і навчила економити на хімії: тепер рідина для посуду я купую раз на півроку

Більшість людей у процесі миття використовують багато рідини для посуду. В результаті доводиться витрачати більше часу на сам процес, а також на полоскання. Не кажучи вже про непотрібних витратах на зайву кількість рідини і воду для полоскання.

Лайфах

На щастя, є техніка, що дозволяє не перестаратися із засобом для миття посуду. Хитрість полягає у використанні миски з водою. Зараз розповімо, як потрібно правильно робити.

Для початку наповніть невелику миску водою. Додайте близько столової ложки рідини для миття посуду. Обережно перемішайте ложкою. Не робіть так, щоб засобів вспенилось. Просто розведіть рідина у воді. Коли вам знадобиться рідина для миття посуду, просто занурте губку в миску.

Таким чином у вас будуть чисті тарілки, при цьому ви заощадите засіб для миття і, звичайно ж, гроші.

Одна столова ложка рідини для миття посуду дозволить вам помити одну або дві раковини, заповнені брудним посудом. Це хороший спосіб заощадити багато грошей протягом року.

І оскільки посуд обполіскувати легше, коли використовується менша кількість засобу, ви також економите воду для полоскання! До речі, деякі люди заповнюють раковину мильною водою. Таким чином теж економлять гроші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *