Свекруха навчила робити копійчаний розчин для чищення санвузли: тепер він завжди сяє чистотою

Кажуть, що чистота санвузла – кращий показник бездоганною господині. Однак не завжди вдається начистити унітаз до блиску, якщо є невелика протечность. Доводиться купувати дорогі засоби і прикладати фізичні зусилля, щоб видалити іржу і брудний наліт.

Рада свекрухи

Одного разу я поскаржилася свекрухи, що не можу впоратися з утворилася “доріжкою” від постійного підтікання цівки води з бачка. Та підказала мені дуже дешеве засіб, який за 5 хвилин вирішило всі мої проблеми. Необхідні компоненти опинилися в моїй домашній аптечці. Для видалення брудного нальоту мені знадобилися нашатирний спирт і перекис водню.

У скляний посуд, яку попередньо необхідно висушити і протерти насухо рушником, я влила 100 мл спирту. Після цього додала 50 мл перекису водню і ретельно струснула. щоб перемішати. Працювати необхідно в рукавичках.

Забезпечивши захист рук, я намочила розчином спеціальну серветку і завдала його на проблемні ділянки санвузла. Після цього залишила туалетну кімнату на 15 хвилин. Після закінчення терміну я просто змила розчин теплою водою, здивувавшись результату. Унітаз сяяв чистотою і сліпучою білизною, і це практично нічого мені не коштувало. Спробуйте, результат вас надихне!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *