Свіжі чутки про специфікаціях iPhone 5S

Свіжі чутки про специфікаціях iPhone 5S

Неназываемые джерела з Китаю сьогодні повідомили ряду новинних сайтів деякі технічні подробиці майбутнього iPhone 5S, виробництво якого ось-ось почнеться. Компоненти корпусу, наведені на знімку вище, можуть належати як iPhone 5, так і iPhone 5S — все-таки велика ймовірність, що пристрої зовні будуть ідентичні.

Повідомляється, що iPhone 5S буде містити датчик NFC (який за деякими чутками свого часу був виключений з iPhone 5 вже на стадії виробництва), сканер відбитків пальців (який, можливо, послужить причиною затримки виробництва), екран від Sharp або LG з діагоналлю 4 дюйми і роздільною здатністю 1136×640, виконаний за технологією IGZO для кращих енергозбереження та якості зображення, а також 12-мегапіксельну камеру з подвійним LED-спалахом.

Свіжі чутки про специфікаціях iPhone 5S

Інші передбачувані поліпшення включають 2GB оперативної пам’яті, той же процесор A6 CPU, але з більшою частотою, а також покращений LTE чіп. Можливо, енергозберігаючий екран буде компенсовано високим енергоспоживанням інших поліпшених компонентів. Розмір батареї пристрою стане трохи більше.

Жодне з цих припущень не здається неможливим окремо, проте всі разом вони являють iPhone 5S як значно кращий пристрій, ніж його попередник.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *