Сусідка робить шедеври зі старих стільців. Ніколи не бачила такої краси

Як цікаво і незвично прикрасити свій сад? Фігурки гномів і тварин, декор з пластикових пляшок або лебеді з автомобільних покришок – все це вже приїлося, а квітники у вигляді кошиків є у кожного другого дачника. У нашій статті ми розповімо про дивовижні садові прикраси, які нікого не залишать байдужими. Сподіваємося, що представлений матеріал надихне вас на нові цікаві ідеї.

Ви ніколи не здогадаєтеся, що витворяла наша сусідка зі старими дерев’яними стільцями

Ви думаєте, що старі дерев’яні стільці – це зіпсована меблі, яка нікому не потрібна і ні на що вже не годна? Ми теж так думали і з подивом дивилися на нашу сусідку-дачницу, яка тягала їх собі в будинок. Що вона з ними робить? Що це за дивацтво? Але одного разу вона запросила нас до себе на чай, ми зайшли на дільницю і обімліли! Те, що ми там побачили, словами описати складно, тому що з кожного стільця жінка зробила неймовірний декор для свого саду. Перегляньте галерею і переконаєтеся в цьому самі.

На наш погляд, це фантастичний декор для присадибної ділянки, зроблений з фантазією і смаком. Тільки по-справжньому талановитий художник з багатою фантазією міг створити ці дивовижні витвори із звичайних старих стільців. При цьому ні одна композиція не повторюється двічі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *