Сусідка показала, як за 5 хвилин можна розгладити одяг без праски. Я спробував повторити хитрий прийом – вийшло

Розкрито секрет, який дозволить після прання за короткий час здійснити прасування одягу, при цьому не використовуючи праску. Прасувати одяг не любить майже ніхто. Крім того, що таке заняття забирає дуже багато часу, іноді прасування може бути небезпечною. Щоб ви витрачали менше часу на приведення своєї одягу в порядок, ми підготували для вас рецепт особливого диво-спрею. Це засіб допоможе за лічені хвилини без праски розгладити одяг. Цей спосіб буде знахідкою для людей, які завжди запізнюються на роботу, витрачаючи занадто багато часу на прасування. Спрей, описаний нижче, не залишає плям, готується за лічені секунди і швидко сохне.

Рецепт

Вам знадобляться дві склянки дистильованої води, столова ложка білого оцту, кондиціонер для волосся, порожня пляшка з насадкою для розпилення. Всі інгредієнти змішуємо в пляшці у вільній послідовності і збовтуємо ємність.

З цього моменту, спрей повністю готовий до застосування. Щоб розгладити зім’ятий одяг, потрібно розпорошити суміш на ділянки одягу, які найбільшою мірою вимагають зустрічі з праскою.

Потім розправте предмет гардероба вручну і повісьте його на вішалку на пару хвилин. Поки одяг розгладжується, ви можете зайнятися макіяжем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *