Сусідка побачила, що я зберігаю яйця в дверцятах холодильника. Вона розповіла, чому так робити не можна

Одного разу сусідка зайшла до мене додому попросити трохи цукру. Я в цей час готувала сніданок і періодично “пірнала” в холодильник. Ось сусідка і помітила, що десяток напередодні куплених яєць акуратно влаштувався у мене в дверцятах холодильника. Мені довелося вислухати її рекомендації з приводу того, чому їх не можна зберігати саме там. І я зрозуміла, що вона права.

Найгірше місце

Незважаючи на те, що саме дверцята холодильника ми звикли використовувати як “будиночок” для яєць, це неправильно – і ось чому.

Експерти в області охорони здоров’я виявили, що двері холодильника – найгірше місце, щоб зберегти яйця свіжими протягом більш тривалого часу.

Ми часто відкриваємо і закриваємо дверцята холодильника, а це призводить до постійного коливання температури в яйцях, що прискорює процес їх гниття. Свіжість зовсім не зберігається. Кращим способом зберігання яєць є зміст їх в коробочці, яка розташовується на основній полиці холодильника.

Загальне правило полягає в тому, щоб зберігати яйця в самому холодильнику, а не в підставки для яєць, які зазвичай можна знайти на дверцятах холодильника. Все тому, що цей продукт повинен знаходиться при постійній температурі, а у дверцятах цього досягти неможливо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *