Сусіди заблокували машину жінки-геолога, яка придумала витончену помсту

Наша героїня Меліса добре уживалася зі своїми сусідами. До недавнього часу. Вони були дуже тихими і не доставляли проблем, але одного разу вони влаштували грандіозну вечірку. Жінка спокійно перенесла і це. Але її терпінню прийшов кінець, коли рано вранці вона побачила перед своїм автомобілем величезний валун, який не дозволяв виїхати.

Вишукана помста

Що б ви зробили на місці Меліси? Покликали б друзів на допомогу або ж вирушили б скандалити прямо до сусідів? Наша героїня зробила інакше. Вона вирішила провчити сусідів так, щоб надалі їм навіть не прийшла в голову думка з нею зв’язуватися.

До речі, Меліса досвідчений геолог. Недовго думаючи, вона повернулася додому і взяла дробильний інструмент. Протягом довгого часу вона подрібнювала величезний валун і не зупинилася до тих пір, поки не побачила, що він перетворився на дрібні камінчики. Перешкоди більше не було. Жінка спокійно сіла в автомобіль і поїхала у своїх справах.

Здавалося б, а де ж факт помсти. Насправді вона була дуже хитромудрою. Сусіди допізна веселилися і вживали алкоголь. Вранці ж вони відчули на собі всі принади похмілля.

І їх стан явно погіршився, коли вони почули безугавний шум від дробильного обладнання. Меліса з неприхованим задоволенням відзначила, що розтягла процес на кілька годин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *