Сусіди постійно вішають над дверима мішок з водою. Дізнавшись причину, я теж став так робити і всім радити

Літо – улюблене час року для багатьох людей. Однак, крім яскравого сонця, довгоочікуваного відпустки, довгих днів і прекрасної погоди, воно несе з собою велику кількість мух, комарів та інших крилатих комах.

На щастя, є велика кількість способів, які допоможуть вам захистити свій будинок від шкідників. Один з найпростіших лайфхаков – використання мішка з водою.

Пастка для комах

Для того щоб зробити пастку для комах, потрібно таке:

  • щільний целофановий пакет з ручками;
  • кілька монет;
  • вода.

Просто наповніть прозорий пакет водою і в нього кілька монеток. Після цього додайте пакет над вхідними дверима або над вікном.

Для того щоб пастка працювала і в темний час доби, необхідно, щоб на пакет падало світло, наприклад, від ліхтарика або вуличного світильника.

Дія більшості засобів від комах засноване на тому, що вони мають неприємні запахи, які відлякують шкідників. Пастка від комах, зроблена з пакету з водою працює трохи інакше.

Комахи будуть лякатися пакета з водою, тому що монети, що перебувають у воді, будуть заломлювати світло. Око людини не буде страждати від цього ефекту, в той час як комахи не зможуть навіть близько наблизитися до пакету з монетами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *