Суперпростой спосіб вибрати подарунки з допомогою 4 чарівних слів

Іноді здається, що свята придумані тільки для того, щоб дарувати один одному подарунки. Причому це можуть йти просто астрономічні суми. Якщо в цьому році ви хочете підійти до вибору подарунків простіше, скористайтесь нескладним методом.

Замість того, щоб скуповувати в магазинах все підряд, в наступний свій похід за подарунками дотримуйтеся цих чотирьох категорій: бажання, одяг, необхідність, читання. Тобто для кожного, кого в цьому році ви хотіли завалювати подарунками (діти, другі половинки і всілякі родичі), скоротіть список покупок до чотирьох предметів з названих вище категорій.

1. Бажання

Подарунки з цієї категорії — відмінна можливість побалувати близьких. Купіть, наприклад, гаджет, про який вони давно мріяли.

2. Одяг

Підберіть що-небудь корисне, але в той же час веселе. Головне, щоб людина потім із задоволенням носив цю річ. Добре підійде піжама, футболки з кумедними написами або теплі пухнасті шкарпетки.

3. Необхідність

Такий подарунок виконує відразу дві функції: радує і задовольняє якусь потребу. Подарувати можна все що завгодно, наприклад новий рюкзак на заміну старим чи якийсь прилад, який давно зламався.

4. Читання

Ну і знайдіть що-небудь пізнавальне. Хоча можна подарувати і стопку глянцевих журналів, якщо хтось воліє таке читання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *