Суміш пуделя і бернського зенненхунда: фотографії 4-місячного Дарвіна збивають з пантелику любителів собак

Кого ви любите більше – собак чи котів? Втім, не відповідайте: навіть якщо ви невиправний кошатник, ви напевно не зможете залишитися байдужим, побачивши того песика, про який далі піде мова.

Дивна помісь

Уявляєте собі собаку породи пудель? А бернську вівчарську собаку? Можливо, не так добре, як пуделя, але уявляєте: щось велике й кошлата. А тепер уявіть собі цуценя, поєднав у собі ці дві породи! Навіть не намагайтеся: ви й уявити не можете, наскільки це умилительное видовище.

Вперше розводити помісь бернської пастушої собаки і пуделя стали швейцарці ще на початку цього тисячоліття. Ці породи хоч і дуже різні зовні, з поведінки багато в чому схожі – спостережливі, розумні, доброзичливі, люблять дітей. Тому їх і почали схрещувати – і не пошкодували: цуценята породи bernedoodle (так назвали цю дивовижну помісь) виходять ну дуже славними.

Від них неможливо відірвати очей! І це зайвий раз доводять фотокартки чотиримісячного цуценя по імені Дарвін, які підірвали інтернет. У пса свій аккаунт в instagram, і там вже більше 20 тисяч фоловерів. Що, втім, не дивно – ви тільки подивіться в ці очі! Заради такого собакена, впевнені, навіть магазини забули б про своїх заборонах на вхід з чотирилапими друзями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *