Суд визнав похмілля хворобою, і на те є всі підстави

А почалося все з реклами німецького «антипохмелина».

Суд Німеччини постановив, що похмілля є свого роду хворобою, адже воно «тимчасово змінює нормальний стан організму». А якщо це хвороба, то й лікування має проводитися тільки за допомогою медичних препаратів.

Таке рішення було винесено у справі компанії, що займається виробництвом напоїв, які рекламуються як засіб для профілактики і лікування похмілля. Позивач заявив, що компанія порушує закон, адже по суті вона називає свій продукт ліками.

Судовий розгляд затягнувся на кілька місяців, але в результаті суд задовольнив позов. Офіційне поставлення свідчить, що похмілля є хворобою, а значить продукти харчової компанії не можуть розцінюватися як засіб лікування.

Також суд пояснив:

«Під хворобою слід розуміти навіть невеликі або тимчасові порушення нормального стану або нормальної життєдіяльності організму, в тому числі втому, нудоту і головний біль».

Іншими словами, тільки медичний препарат можна назвати засобом для лікування і профілактики. Навіть якщо якісь напої дійсно допомагає від похмілля, формально в їх рекламі або описі не може бути зазначено ніяке «лікування».


А як ви боретеся з похміллям? Розкажіть в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *