Студенти показали приголомшливі вбрання, в яких дівчата виглядають як королеви. Важко повірити, що вони зроблені з пакетів і папери

У наші дні навряд чи знайдеться людина, яка жодного разу не користувався б пластиковим пакетом. І дійсно: цей, здавалося б, простий предмет, має десятки застосувань! Наприклад, люди ходять з ними в магазин, щоб складати продукти, зберігають в них вдома непотрібні речі, використовують для збору сміття. Однак студенти з В’єтнаму знайшли інше неординарне застосування для цього предмета побуту.

Незвичайний показ

Дівчата і хлопці прийшли до висновку, що гарний одяг можна шити не тільки з тканин, але і з використаних пластикових пакетів. Те, що вийшло, можна сміливо назвати блискучим результатом! Дівчата і хлопці виглядають так, ніби шили костюми їм кращі кутюр’є країни.

Моделі вийшли найрізноманітніші: від традиційних суконь і халатів до виконаних в “природному” стилі сарафанів, схожих на зелене листя. Крім яскравих костюмів, учні так само продумали стильні аксесуари: ажурні парасольки, корони і обідки чудово вписалися в модний показ.

Дочка Анастасії Заворотнюк розповіла про свою “бузковою залежності”
Норвезької принцеси погрожували з-за її відносин з афроамериканцем
У сусіда всюди в городі закопані чаші з пивом: це пастки для шкідників

Що примітно, вони теж виконані з пластикових пакетів.

Звичайно, носити повсякденно такий одяг неможливо: адже шкіра в ній практично не дихає. Однак дуже радісно, що сучасна молодь замислюється про необхідність переробки таких відходів і шукає способи їх повторного використання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *