Студент виклав у Мережу фото своєї кімнати, за що його ледь не відрахували

Прагнення бути кращим і бажання похвалитися перед світом можуть обернутися серйозними неприємностями, як це сталося з одним студентом з Кракова (Польща). Здавалося б, молодий чоловік просто виклав в соціальну мережу фотографію своєї кімнати у гуртожитку, що тут такого?

Непродумана винахідливість

Студент Університету науки і технологій AGH в Кракові виклав у «Instagram» фотографію своєї кімнати в гуртожитку, і знімок швидко став бити всі рекорди популярності.

Причиною того було величезне надувне джакузі об’ємом 1000 літрів, яке займало практично всі місце в кімнаті.

Причина такого вчинку була найневинніша – студент просто хотів похвалитися тим, що у його найкраща в світі кімната. Якби хлопець не виклав фото в Мережу, напевно, нічого б страшного не сталося. Але знімок попався на очі владі університету.

Воду змусили відкачати, а джакузі розібрати. Спеціальна комісія тепер визначає, наскільки серйозної шкоди могла завдати вчинок студента будівлі гуртожитку та його мешканців, а в даний момент небезпеки вже ні для кого немає.

Ця ж комісія визначить розмір штрафу. Відраховувати хлопця з університету не стали, тому що досі з ним не виникало жодних проблем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *